מבזקי חדשות
GMT+2 19:39

מי אנחנו

מי הם בעלי פורטל "תיירות דרום?  https://www.tayarutdarom.net הפורטל שלקח על עצמו לשמש שופר ולהוות פלטפורמה לענף התיירות באזור הדרום. הפורטל שייתן במה פתוחה לכל תיירני האזור מעשרות אתרי התיירות של "יואב יהודה" בצפון -מזרח השטח ועד מבואות מכתש רמון בדרום הנגב, בואכה הערבה, כאשר התיירות העירונית  מתרחבת בבאר שבע, באשדוד אשקלון וערי הלווין שלהן – בניסונות  למיצוג ראשוני של התיירות החדשה.

עזרא ינוב, עיתונאי וותיק של "מעריב" "קול ישראל" "גלי צהל", ערוץ 1 בראשית דרכו, האיש שקידם במשך שנים לא מעטות את הערים אשדוד ואשקלון בקמפיינים כלל עירוניים בקידום,שיווק ופרסום מכמני התיירות,האמנות,התרבות  והקהילה שבכל אחת מהן. עזרא ינוב שחידש והפעיל את מרכז המידע לתייר באשקלון, היה ממפעילי המינהלת של "חופית" החברה העירונית לתיירות באשדוד, בראשית דרכה. ינוב מצא לנכון להקים ולהפעיל פורטל של מחוז הדרום על מרחביו, כדי לתת במה לאתריי התיירות הקיימים והעתידים לקום – להשמיע את קולם. במקביל, לפתח שירותים לגולשים ולמשתמשים, כדי להגיע לאתרי תיירות וגופים הנותנים שירותי תיירות בדרום.  לאפשר להם, להשלים את מבוקשם לבוא לבלות, להנות, לטייל ולתייר במחוז הדרומי.  יחד עם מתנדבים,  המשתפים פעולה בתרגומים לאנגלית ולרוסית, צוות הניהול מאפשר לגולשים, לגלות את היקף שירותי התיירות  בדרום.  למערכת הפורטל "תיירות דרום" עומדים להצטרף לכתיבת החדשות במגזין.  עם הזמן יתפרסמו בפורטל כותבי בלוגים, מפעילי חנות וירטואלית ושירותים שונים .  זהו אתר חברתי, תדמיתי אך גם יעסוק בשיווק ומתן שירותי תיירות כמידת האפשר. אנו מודים ללשכות הדוברות והפרסום של רשויות מקומיות  שהבינו את חשיבות הפורטל הזה, המתרגם את התיירות לכל ענפי האמנות, התרבות, הספורט, הנוער, האירועים הפסטיבלים, הכנסים, התחרויות העממיות וחיי הקהילה היפים. כל נושא חיובי המעשיר את חיי החברה שלנו – ימצא את ביטויו במגזין פורטל "תיירות דרום". מדורי החדשות ,הכתבות, התמונות והגלריות – יהוו במה רחבה לנושאים החיוביים שבעצם מעסיקים את חיינו במירב ההוויה  החברתית. הדרך ארוכה ואנו התחלנו בה בפסיעה ראשונה. אנו מושיטים יד לכל גורמי התיירות בדרום, לעמותות התיירות בעיר ובכפר. אנו בעצם מהווים רק המסגרת בתוכה  מתנהלים אתרי התיירות, מוסדות ועמותות, אתרי אינטרנט ופורטלים, ותיקים כחדשים, שהם מהווים יסוד איתן לתיירות בדרום. כל מי שישיב על לחיצת ידנו וישיב עשייה שכנגד וישתף עצמו למסגרת  זו, ייעזר בה, או יעזור לה – יוסיף נדבך לקידם התיירות הדרומית. תודה מראש לכל אחד, לגולשים, למשתמשים, למוסדות ועמותות, לרשויות ולגורמי הממשלה ומשרדיה, השוקדים על פריחת התיירות בדרום.

תודה לזוהר דוד,  יליד אשקלון, בונה פוטל "תיירות דרום".

תודה לרוברט ליפמן, המתרגם בהתנדבות את הפורטל לאנגלית.

תודה לקוסטה גוטרמן, עוזר  בהתנדבות לספק מידע ברוסית  בפורטל "תיירות דרום"  https://www.tayarutdarom.net.

תודה לכל  אלה, המעבירים  אלינו מידע אקטואלי בנושאי תיירות, תרבות הפנאי, אמנות, תרבות, קהילה, ספורט אתגרי, אירועים, כנסים ,פסטיבלים, טיולים ויציאות אל חיק הטבע ואל גלי הים.

תודה לכולם.

עזרא ינוב  פורטל "תיירות דרום" https://www.tayarutdarom.net