תקנון אתר "תיירות דרום"

 תקנון האתר.

  "תיירות דרום" – פורטל אינדקס התיירות בדרום ישראל

התקנון של אתר האינטרנט "תיירות דרום" – www.tayarutdarom.net

התוכן כולו של "תיירות דרום" נועד לשימוש הגולשים או המשתמשים בשרותי האתר באותה צורה כפי שהוא מופיע. לכן, כל שימוש בתכנים שבפורטל הוא באחריות הגולשים או המשתמש. התוכן  בפורטל  "תיירות דרום" בא ברובו ממידע שניתן על ידי אחרים או נשלח על ידי מה שקרוי "צד שלישי".  בעלי האתר ומפעיליו,  לא יכולים להיות אחראים על כל החומר או הדיוק שלו. יתכן שאין דיוק בין המתפרסם אצלנו, לבין מה שקורה באתר של הצד השלישי או פרסומיו, המגיע אלינו, או ניתנים לנו על ידי אחרים.

בעלי האינדקס בפורטל "תיירות דרום" או מפעיליו לא יישאו באחריות בנסיבות כאלה, לנזק  העלול להיגרם למשתמשים באתר, בשל שימוש במידע שמצאו באתר "תיירות דרום".

"תיירות דרום"  הוא פורטל מידע ואינדקס תיירות, הקשור בקישורים  עם אתרים אחרים וגורמים ומקבל מידע ופרסומים מהם וכל מי שנכנס לאתרנו, עליו להבין שחומרים כאלה,אינם באחראית  "תיירות דרום" ובעליו. עליו להבין כי מידע  יכול להיות מוגן , עם זכויות יוצרים או זכויות מסוג אחר. על המשתמש במתפרסם אצלנו, עליו לקבל רשות מבעלי הפורטל, לפני שייעשה שימוש בו.

"תיירות דרום" כמגזין וכפורטל תדמיתי, שיווקי ופרסומי, יעשה כמידת  יכולתו, להביא לדיוק  בחומר המתפרסם אצלו, כדי למנוע טעויות ואי דיוקים, אבל על המשתמש באתר, להביא בחשבון כי קורות טעויות, אותן נתקן מיד לכשיביאו לתשומת לבנו.

פרסום באתר של מחירים  או תעריפים או  פרטי שיווק המתפרסמים בפורטל, אינם יעוץ או המלצה לרכוש את השירות המתפרסם  באתר. במדורים, במגזין, טבעי שנכתבות דעות אישיות, אך הן אינן בגדר חוות דעת מקצועיות  ואין בהן כדי לנהוג לפיהן.

פורטל "תיירות דרום" אינו אחראי לתוכן המודעות או החומר הפרסומי המתפרסם באתר.

נודיע כאן שאין לנצל לרעה את פורטל "תיירות דרום" בכוונות לא ישרות. כל ניסיון  כזה שיתגלה  – יימחק  מהר ככל האפשר מאתר  הפורטל  שלנו, למנוע המשך פגיעה שכזה.

לא ניתן לפגוע בשם הטוב של אדם, עסק, תאגיד, או ציבור מוגדר.לא ניתן לפרסם בפורטל "תיירות דרום" הסתה או צילום האסור לפי חוק. ואם תקרה תקלה שכזו –  הפרסום יימחק מהר ככל האפשר. למנוע המשך התקלה. כל הנרשם לאתר נותן הסכמתו לקבל את תקנון האתר כתוכנו .

לאתר  ישנה כוונה טובה, לקדם את התיירות באזור, לתווך ולעזור לתיירנים ובעלי עסקים באזור הדרום,לזכות בלקוחות  המתאימים ובמקביל להעניק לגולשים ולמשתמשים בפורטל התיירות, לקבל את שירותי התיירות הטובים ביותר.  אין האתר נושא באחריות לנזק שגולשים ומשתמשים עלולים לטעון על אי שביעות רצון מכל התקשרות בינם, לבין משתמש אחר באתר או בכל התקשרות ביניהם.

——-

 עזרא ינוב

בעלי האתר "תיירות דרום" – פורטל התיירות מאשדוד אשקלון ועד באר שבע:

ינוב יעוץ שיווק ויחסי ציבור – תיירות דרם"78100

 טל. 052-2767927  טל. 08-6710343 פ קס: 072-2448833. ת.ד. 98 אשקלון